Orderpicker (zbieracz zamówień)

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Zeewolde

2016-11-23

Praca w znanym  przedsiębiorstwie transportowo-logistycznym oferującym usługi magazynowe i transportowe w sektorze spożywczym w krajach Beneluksu, gdzie w 10-ciu oddziałach codziennie ok. 600 tirów dba o to, aby klienci firmy, między innymi supermarkety, na czas otrzymały swoje produkty. W centrum  dystrybucji w Zeewolde  przechowywane są  produkty świeże, takie jak: tapas, znane jako małe przystawki.

 

Orderpicker (zbieracz zamówień)

Miejsce pracy: Zeewolde, Holandia

 

Opis stanowiska pracy

Praca na zimnym magazynie (ok. 4 stopnie), gdzie zbierane są świeże produkty – przystawki dla najpopularniejszego supermarketu w Holandii.
Praca odbywa się w systemie zmianowym przez 7 dni w tygodniu (18:30- 01:30, 02:00-09:00, oraz zmiana w sobotę 17:00-02:00)
Jako zbieracz zamówień odpowiedzialny/a będziesz za:

- Zbieranie zamówień (metoda hand scanner)

- Sprawdzanie jakości zamówień

- Przestrzeganie higieny i zasad BHP pracy

- Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

- Ogólne prace magazynowe

 

Wymagania

- Doświadczenie jako zbieracz zamówień

- Motywacja do pracy

- Chęć rozwoju osobistego

- Dostępność od zaraz na długi okres czasu

- Znajomość języka angielskiego jest dużym plusem

 

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową i dodatki

- Cotygodniową wypłatę

- Darmowy dojazd do pracy

- Możliwość rozwoju osobistego

- Za zakwaterowanie i ubezpieczenie zapłacisz z pierwszej wypłaty, nie pobieramy opłat z góry

 

Proszę wysyłać CV na adres: APLIKUJ

 

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!