Magister Farmacji

HR Contact

Starachowice

2016-11-23

HR Contact Pharma to specjalistyczne usługi zatrudnienia dla farmaceutów i pracowników aptek. Naszym celem jest zapewnienie kandydatom najlepszych ofert na farmaceutycznym rynku pracy.

Dla naszego klienta, apteki ogólnodostępnej w Starachowicach poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:

Opis apteki:

  • Godziny pracy: pn-sb 9-21, nd 10-20.
  • System pracy:  równoważny.
  • System apteczny: Eurosoft.
  • Skład osobowy: kierownik, magister i technik.

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe realizowanie recept i sprzedaż preparatów OTC.
  • Dbanie o stany magazynowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Zaangażowanie, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń.
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość dalszego rozwoju.
  • Pracę w doskonałej atmosferze.
  • Pakiet medyczny i sportowy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.pharma.hrcontact.pl/cp/j/7492/a/4/magister-farmacji
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100217 ofert pracy. Sprawdź!