pomocnik kucharza/ pomoc kuchenna

Interima

Rodan-Alpy

2016-11-23

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, prowadzi obecnie rekrutację, na zlecenie swojego klienta, na stanowisko:

ilość wolnych miejsc: 2

Miejsce pracy:  rejon Rodan-Alpy

Wymagania:

Poszukujemy pracowników do ośrodka narciarskiego we Francji

Praca 35-39 godzin na tydzień

Możliwa praca dla pary

Dbałość i staranne wykonywanie obowiązków

Gotowość do wyjazdu

Brak nałogów

Motywacja i chęć do pracy

Obowiązki:

Sprzątanie, odśnieżanie, zmywanie+ pomocnik kucharza

Praca tylko w ciągu dnia

Oferujemy:

Pracę w sezonie zimowym

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: APLIKUJ wraz  z załączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).” Interima Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!