PRACOWNIK PRODUKCYJNY – PRAKOWANIE KARMY ZWIERZĘCEJ

Concept Plus

Vreden

2016-11-23

Prężnie rozwijająca się Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: Sudlohn ( Dolna Saksonia )

Oferujemy:

- stawka: 9,00 euro brutto

- wsparcie koordynatora

- umowa na niemieckich warunkach

- komfortowe warunki mieszkaniowe

- możliwość nadgodzin

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

-prawo jazdy  - mile widziane

- sumienność, dokładność, siła fizyczna

- umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

- pakowanie i przepakowanie karmy zwierzęcej

- kontrola jakości produktu

- prace fizyczne przy poszczególnych liniach  i maszynach produkcyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Concept Plus Sp. z o.o.                                                         Tel.               + 48 77 4130024

ul. Grottgera 26                                                                     Tel.kom.     + 48 504 581 042

35-005 Rzeszów                                                                    Email            APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!