Ekspert Biznesowy

Tax Care S.A

Suwałki

2016-11-23

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych dla Klientów Firmowych,
  • inicjowanie kontaktów z Klientami i pośrednikami finansowymi oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji,
  • kompleksowa obsługa klienta oparta o najwyższe standardy jakości,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość lokalnego rynku usług finansowych,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące podstawę i system premiowy,
  • kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,
  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się spółce nastawionej na awans wewnętrzny,
  • partnerska kulturę firmy,
  • bogaty pakiet benefitów: Multisport, karta medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Daj sobie szanse! Dołącz do młodego teamu ekspertów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!