Operator wózków widłowych/ magazynier

Human & Hunter sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-23

Human & Hunter (KRAZ 664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH/ MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Gliwice

Numer referencyjny: OW/MS/K

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa wózka widłowego;
  • Prace związane z funkcjonowaniem magazynu: załadunek, przyjęcie towaru, rozładunek,  kontrola, wydanie;
  • Dbałość o porządek na magazynie;
  • Praca z dokumentacją magazynową.

WYMAGANIA

  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę w pracy;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego w dobrze rozwijającej się firmie międzynarodowej.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!