SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SZKOLEŃ (Warszawa)

Jobs Plus

Warszawa

2016-11-23

Nazywamy się Jobs Plus i mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy: to szansa na niezłe zarobki i zdobycie cennego doświadczenia w pracy z klientem biznesowym.

Obecnie rekrutujemy dla firmy organizującej profesjonalne projekty edukacyjne (warsztaty, konferencje i spotkania branżowe) dla różnych sektorów gospodarczych (energetyka, paliwa, sektor wydobywczy).

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY SZKOLEŃ

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy Ci:

• własny projekt, nad którym będziesz pracować – masz szansę się wykazać :)
• umowę o pracę tymczasową!
• możliwość nawiązania dłuogotrwałej współpracy
• atrakcyjne, stałe wynagrodzenie plus dodatkowe premie
• pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
• profesjonalne szkolenia wdrażające
• cenne doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym

Wystarczy, że…

• łatwo nawiązujesz kontakty, również biznesowe
• masz dobrą dykcję – to warunek konieczny!
• masz zadaniowe podejście do pracy i jesteś dynamiczny
• obsługa komputera to dla ciebie pestka
• znasz angielski na poziomie komunikatywnym
• mile widziany status studenta :)

Twoje zadania:

• budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych
• pozyskiwanie nowych Klientów z polskiego rynku
• telefoniczna sprzedaż szkoleń z branży energetycznej
• realizacja wyznaczonych, krótkoterminowych celów sprzedażowych, raportowanie
• udział w spotkaniach biznesowych i konferencjach

Czujesz, że to praca dla Ciebie? Przekonaj się i wyślij swoje CV na adres APLIKUJ

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99301 ofert pracy. Sprawdź!