Księgowa, doradca do spraw technicznych

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-23

Miejsce pracy: Gliwice

Główny zakres obowiązków:

- analizowanie dokumentów i danych w systemach księgowych;

- wprowadzanie i księgowanie dokumentów;

- samodzielne wykonywanie bieżących zadań księgowych;

- obsługa systemu księgowego i wewnętrznych programów klienta

 - dokonywanie transakcji wewnątrzwspólnotowych  (WNT, WDT)

- rozliczanie transakcji dotyczących eksportu poza UE oraz importu z poza UE

- księgowanie wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych

- sporządzanie deklaracji vatowskich

Wymagania:

-  znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;

-  min.dwuletnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości;

-  wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne;

-  komunikatywna znajomość języka angielskiego

-  dobra znajomość (obsługa) programu Excel

-  umiejętność pracy w zespole;

-  umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;

-  sumienność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

-  zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę;

-  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

-  miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

- możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

-  stabilne warunki zatrudnienia

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!