Specjalista ds. sprzedaży – branża TSL

Jobhouse Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-23

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży – branża TSL / drobnica krajowa i międzynarodowa/

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Obowiązki:

·         Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego.

·         Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami.

·         Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów.

·         Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem.

Wymagania:

·         Min 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów.

·         Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji.

·         Specjalistyczna wiedza z zakresu usług transportowych.

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

·         Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne.

·         Determinacja w dążeniu do celu.

·         Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel).

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·         Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

·         Samochód Służbowy

·         Szereg benefitów

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. SP/TSL/POZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98249 ofert pracy. Sprawdź!