PRACOWNIK GOSPODARCZY (Lubliniec)

Jobs Plus

Lubliniec

2016-11-23

Nazywamy się Jobs Plus i chcemy zaproponować Ci pracę od zaraz! Nasz klient, producent wykładzin PCV poszukuje osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości na terenie firmy (wewnątrz oraz wokół budynku). Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy że masz prawo jazdy kat. T i  będziesz sumiennie wykonywać swoją pracę.

PRACOWNIK GOSPODARCZY
Miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:
• utrzymanie czystości terenów zewnętrznych i wewnątrz firmy
• odśnieżanie parkingu oraz dróg dojazdowych, ramp załadunkowych, chodników
• wszystkie inne prace związane z technicznym utrzymaniem czystości obiektu wskazane przez przełożonego
• dbałość o mienie Spółki i wykonywanie prac zgodnie z przepisami i zasadami BHP

Od Kandydatów oczekujemy:
• sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
• motywacji, zdyscyplinowania i  dobrej organizacji własnej pracy
• umiejętności utrzymania obiektu  w czystości oraz poczucia estetyki wykonywanych prac
• gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• prawa jazdy kat. T / ciągnik rolniczy

Oferujemy:
• pracę w stabilnej i renomowanej firmie
• możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
• pracę w systemie zmianowym w godzinach pon –  pt /06:00-14.00, 14:00 – 22:00, 22:00-06:00 /sob – niedz / w razie dodatkowych prac – w godzinach jak powyżej

Termin zatrudnienia: od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100914 ofert pracy. Sprawdź!