Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Profesja

Poznań

2016-11-23

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838). Agencja powstała w odpowiedzi na nieustannie zwiększające się zapotrzebowanie rynku pracy w elastyczne i kompleksowe działania w obszarze polityki personalnej.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

Przedstawiciel handlowy ds. reklamy

Gdzie i z kim będziesz pracował?
Szybko rozwijająca się firma zajmująca się platformą Digital Signage, która zapewnia dwukierunkową komunikację z odbiorcą w pojazdach komunikacji miejskiej. Umożliwia ona wyświetlanie różnych treści na monitorach Full HD oraz dostęp dla pasażerów do bezprzewodowego Internetu wifi.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż reklam na monitorach montowanych w komunikacji miejskiej
  • aktywne pozyskiwanie i podtrzymywanie kontaktu z Klientem
  • koordynowanie przebiegu realizowanych kampanii reklamowych
  • rozliczanie kampanii i sporządzanie raportów
  • obsługa posprzedażowa
  • dozór nad poprawnością działania nośników

Czego wymagamy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • atrakcyjne zarobki + premie,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość szybkiego startu i rozwoju zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!