Specjalista ds. Projektów Zagranicznych z j. francuskim lub niemieckim

Arche Consulting

Kraków

2016-11-23

Obowiązki:

  • udział w projektach międzynarodowych związanych z obszarem księgowości, HR, administracji, IT lub logistyki,
  • procesowanie zapytań Klientów i udzielanie wsparcia,
  • weryfikacja prawidłowości przesyłanych informacji,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • stały kontakt z Klientami w j. francuskim lub niemieckim,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Nasz Klient oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy,
  • rozbudowany pakiet socjalny.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!