Pracownik Produkcji

Asistnet Work Group

Małkinia Górna

2016-11-23

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO w Małkini Górnej.

Główne zadania na stanowisku:

• Praca na linii produkcyjnej

• Wykonywanie pomocniczych prac na produkcji

• Dbanie o jakość wykonanego wyrobu

• Pakowanie gotowych produktów

• Praca przy zgrzewarkach, pakowarkach

• Praca przy prefabrykatach z wełny mineralnej.

Oferujemy :

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej

• Pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym

• Wynagrodzenie godzinowe: 13,00 zł/h brutto ( operator urządzeń )

13,40 zł/h brutto ( operator wózka widłowego )

+ dodatek za pracę w porze nocnej.

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym

• Solidność, punktualność, dokładność

• Silna motywacja do pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, uprawnienia na wózki widłowe.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:APLIKUJ lub kontakt pod numerem telefonu 723 150 205.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!