Trener

AllForBody

Kraków

2016-11-23

Grupa All For Body poszukuje trenerów z pasją chętnych do rozwoju swoich umiejętności. Interesują nas dietetycy, fizjoterapeuci oraz trenerzy związani z różnymi dyscyplinami między innymi: jogi, pilatesu, sztuk walki, biegania, fitnessu, crossfitu i innych, więc jeśli jesteś trenerem przyjdź na spotkanie rekrutacyjne w co drugi piątek miesiąca na ul. Zwierzynieckiej 14/4 o 14:00 i wyślij nam swoje CV na APLIKUJ.

 

Czego oczekujemy:

  • chęci rozwoju

  • gotowości do zdobycia nowych umiejętności

  • doświadczenia w pracy jako trener, ale nie wymagamy potwierdzenia Twojego doświadczenia

Co możesz otrzymać pracując u nas:

  • doświadczenie i zdobycie dodatkowych umiejętności

  • pracę w ekskluzywnych klubach

  • możliwość pracy w godzinach, które Ci odpowiadają

  • możesz zarobić do 50pln za godzinę pracy a jak już zdobędziesz doświadczenie zarabiać 4 tys. miesięcznie za 4h pracy dziennie

 

Przyjdź w na spotkanie rekrutacyjne w co drugi piątek każdego miesiąca na otwarte spotkanie o godz. 14:00 ul. Zwierzyniecka 14/4. Kraków. A wcześniej wyślij krótkie info na APLIKUJ. Najbliższe spotkania:18 listopada i 2 grudnia.

 

Kim jesteśmy?
Zespół ALL FOR BODY dynamicznie się rozwija - jesteśmy już grupą 100 specjalistów i działamy w 13 lokalizacjach w Krakowie. Ciągły rozwój naszej działalności - tworzenia nowych lokalizacji powoduje potrzebę zatrudniania kolejnych pracowników. W związku z rozwojem zespołu zapraszamy do współpracy trenerów, fizjoterapeutow i coachów posiadających wiedzę i umiejętności zawodowe.

15 członków zespołu jest współwłaścicielami firmy, wszyscy wykładowcy a4academy.pl pochodzą z ALL FOR BODY. Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem Krakowskiego Biegu Niepodległości. Budujemy platformę allforbody.pl która jest dostepna dla wszystkich trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, coachów i psychologów oraz pasjonatów którzy chcą pomagać innym w zdrowym stylu życia. Chcemy działać na skalę międzynarodową promując zdrowy styl życia.


Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83382 ofert pracy. Sprawdź!