Specjalista ds. Sprzedaży ( drukarnia wielkoformatowa- umowa o pracę)

HR Support

Piaseczno

2016-11-23

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów ,który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rekrutacji, doradztwa HR, a także obsługi prawnej. Do każdego podchodzimy z empatią i zaangażowaniem, dlatego zaufało nam już tylu klientów jak i Kandydatów.

Obecnie dla jednego z naszych klientów, dużej drukarni wielkoformatowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Wymagania względem kandydata:

-wykształcenie minimum średnie

-około 2 lat doświadczenia w pracy w drukarni bądź innej pokrewnej branży na stanowisku związanym ze

sprzedażą

-dobra znajomość angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie

znajomość drugiego języka obcego

-znajomość biurowych programów informatycznych używanych na co dzień w pracy na komputerze

-prawo jazdy kat. B

-chęć i zdolność uczenia się nowych zagadnień

-zdolność nawiązywania kontaktów z klientami i budowania długofalowych relacji

-wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków i zadań kandydata na stanowisku:

-aktywne poszukiwanie nowych partnerów handlowych i nowych możliwości rozwojowych docierania do

nich

-negocjowanie, przygotowanie i prezentowanie ofert

-uzgadnianie i zlecanie prac podwykonawcom

-przygotowywanie raportów dotyczących obserwacji rynku

-poszukiwanie i analiza możliwości kooperacji przy realizacji zleceń

-analiza efektywności podejmowanych działań

-aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy

-odpowiedzialne reprezentowanie firmy na zewnątrz.

W zamian firma oferuje:

-atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę:

( okres próbny 2000-2500 " do ręki + prowizja i premia uznaniowa, po okresie próbnym 3000 " do ręki"+ prowizja plus premia uznaniowa)

-pracę na pełen etat 8.00 -16.00

-pracę w miłej atmosferze

-możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

-możliwość korzystania z auta służbowego na czas spotkań z klientami lub rozliczanie się w formie tzw.

„kilometrówki" w przypadku korzystania z własnego środka lokomocji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!