Koordynator ds. jakości

Argus Jakub Mejer

Rumia

2016-11-23

ARGUS to firma działająca na rynku tworzyw sztucznych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych i poopakowaniowych. Zajmujemy się także produkcją i sprzedażą aglomeratów, regranulatów i przemiałów z tworzyw sztucznych.

Jesteśmy firmą, która stawia na rozwój. Dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, ARGUS świadczy usługi na terenie całego kraju. Zaufało nam wielu Partnerów, ugruntowując naszą pozycję nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach krajów europejskich.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy w Rumi poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wdrożenie, optymalizacja i nadzorowanie dokumentacji jakościowej (FMEA, Control Plan, PPAP, Process Layout, Flow Chart, instrukcje kontrolne i inne),
  • nadzorowanie i rozwój Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz wdrażanie wytycznych, zawartych w Księdze Jakości,
  • nadzór nad jakością procesu produkcji oraz produktu końcowego we współpracy z Działem Produkcji oraz pozostałymi działami, oraz ciągłe jej doskonalenie,
  • organizacja planu sprawowania kontroli jakości,
  • współpraca z dostawcami surowców i odbiorcami produktów w zakresie wymagań jakościowych, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych według wymagań klientów,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (specjalność zarządzanie jakością, inżynieria jakości, zarządzanie produkcją lub pokrewne), względnie ukończone kursy związane z zarządzaniem jakością,
  • wykazywanie własnej inicjatywy, samodzielne i solidne wykonywanie swoich obowiązków,
  • zdolności analityczne i dokładność,
  • chęć uczenia się i doskonalenia umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:

  • praktyczna znajomość metod i narzędzi jakościowych,
  • doświadczenie w pracy (w tym praktyki i staże) w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Szkolenia z zakresu narzędzi jakościowych.
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy.
  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy.

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy APLIKUJ. Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!