Informatyk - administrator sieci

ModernFS

Radom

2016-11-23

Firma Modern FS zatrudni informatyka-administratora sieci.
Jeżeli chcesz zdobywać nowe doświadczenia i poznać zasady pracy w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie…
wyślij do nas swoje CV!

Zakres obowiązków

  • Do głównych zadań na oferowanym stanowisku będzie należało:
  • Administrowanie systemem Call Center (konfiguracja, zarządzanie
  • agentami, archiwizacja rozmów, aktualizacje).
  • Administrowanie systemami z rodziny Windows (Windows XP, Windows Serwer) oraz siecią LAN.
  • Zapewnienie sprawności eksploatacyjnej serwerów, komputerów PC oraz urządzeń sieciowych i biurowych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości działania systemów informatycznych
  • Dbałość o bezpieczeństwo sieciowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, godziny: 8-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • Ogólnej znajomości systemów zarządzania call-center
  • Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Bardzo dobrej znajomości systemów Windows i pakietu Ms Office
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
Dodatkowym atutem będzie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100219 ofert pracy. Sprawdź!