Asystentka vice Prezesa

haer recruitment

Piaseczno

2017-02-22

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno-handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Miejsce pracy | okolice Piaseczna

Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności:

-          Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-          Doświadczenie we współpracy  z klientami międzynarodowymi

-          Wykształcenie wyższe

-          Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

-          Bardzo dobra organizacjia pracy sekretariatu

-          Biegłość w obsłudze urządzeń biurowych oraz komputera: środowisko Windows, MS Office, aplikacje Internetowe

Zakres obowiązków:

-          nadzór nad kalendarzem vice Prezesa

-          organizowanie podróży służbowych /zamawianie biletów lotniczych, rezerwacja miejsc hotelowych/

-          przygotowywanie ofert dostawców usług związanych z organizowaniem podróży

-          nadzór nad terminowym dostarczaniem dokumentów, raportów i informacji oczekiwanych przez Prezesa Zarządu

-          dbałość o terminową realizację zadań zleconych do realizacji

Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem.

Prosimy o przesłanie cv  oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia: Nr certyfikatu: 2352/2

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 91215 ofert pracy. Sprawdź!