Starszy Księgowy

Axamo Sp. z o.o.

Dębica

2016-11-23

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii, IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest   polski oddział amerykańskiej spółki specjalizującej się w sprzedaży maszyn i urządzeń dla przemysłu i transportu. W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Starszego Księgowego.

Miejsce pracy: bliskie okolice Dębicy
Nr referencyjny: SK/S/2016

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi w programie SAP,
  • Sporządzanie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów dla organów państwowych (GUS, NBP),
  • Przygotowywanie i dokonywanie płatności,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – audytorzy, banki, US, GUS,
  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • Doświadczenie zawodowe w wewnętrznym dziale księgowości lub w biurze rachunkowym na podobnym stanowisku,
  • Dobra/ komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie sporządzania deklaracji CIT, VAT, PIT, PCC oraz sprawozdań do NBP i GUS,
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,
  • Praktyczna znajomość aktualnych przepisów z dziedziny prawa podatkowego i prawa bilansowego,
  • Znajomość MS Excel,
  • Znajomość  SAP mile widziana,

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje szkolenia umożliwiające ciągłe podnoszenie kwalifikacji, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dużą samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań oraz atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.  Co jeszcze? Pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze, liczne pozapłacowe benefity oraz możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych.

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres APLIKUJ  w tytule wpisując SK/S/2016

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje