Operator maszyn CNC

Alu System Plus

Chrzanów

2016-11-24

Firma Alu System powstała w roku 1997. Naszą misją jest rozwój nowoczesnych systemów architektonicznych dla budownictwa. Współpracujemy z blisko tysiącem firm na terenie Polski i za granicą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz badawczo-rozwojowym. Zainwestowaliśmy w najnowocześniejsze w Polsce centrum magazynowo- logistyczno- lakiernicze.

W kontekście kontynuacji rozwoju firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Chrzanów

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • Kontrola jakości wykonywanych detali,
  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi,
  • Chęć rozwoju i gotowości do nauki,
  • Nie jest wymagane doświadczenie, istnieje możliwość przyuczenia do zawodu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole.