Sprzedawca Salonik Prasowy

Media Star Sp. z o.o. S.K.

Warszawa

2016-11-23

Ogólnopolska sieć salonów prasowych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach handlowych. Od blisko 12 – tu lat oferujemy swoim klientom nieograniczony dostęp do prasy, wyrobów tytoniowych i  produktów prezentowych na najwyższym poziomie a swoim partnerom sprawdzony model prowadzenia własnego biznesu w oparciu o wypracowane na najwyższym poziomie standardy. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osób  na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Jako Sprzedawca odpowiedzialny/-a będziesz za aktywną sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę, obsługę Klienta w zgodzie ze standardami firmy, dbanie o wygląd i wystrój salonu.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność

Mile widziane:
- szkolenie z zakresu obsługi Lottomatu

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • 8 zł netto + PREMIE
  • umowa zlecenie