Kierowca/Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów

PANEK S.A.

Wrocław

2016-11-23

PANEK S.A.

www.ipanek.pl

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko jak   i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy kandydatów ambitnych, zorientowanych na sukces i rozwój zawodowy, miłośników motoryzacji, ludzi nie bojących się pracy i kontaktów z ludźmi.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: WR

Obowiązki:

Wynajem samochodów na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Dbanie o czystość samochodów.

Transfer samochodów między oddziałami.

Oczekiwanie na zlecenia, które są podawane e-mailowo/ telefonicznie.

Wymagania:

Status studenta/ucznia (warunek konieczny, najlepiej zaoczny).
Wysoka dyspozycyjność.
Punktualność.
Uczciwość.
Odpowiedzialność.
Znajomość topografii Wrocławia i okolic.
Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.
Zamiłowanie do motoryzacji.

Oferujemy:

Pracę od zaraz.
Pracę na umowę zlecenie.
Wynagrodzenie od około 2200zł netto do około 3500zł netto.
Pracę w młodym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju.
Miłą atmosferę.
Praca na nowoczesnej flocie samochodów.
Telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.
Dostosowanie pracy do zajęć na uczelni/szkole.

CV prosimy przesyłąć poprzez APLIKUJ

Pytania prosimy zadawać poprzez APLIKUJ