Pracownik produkcji / Pakowacz (Picker / Packer)

Brasco Recruitment Ltd.

Venray, Eindhoven, Tilburg

2016-12-02

Agencja Brasco poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Venray, Eindhoven, Tilburg - Holandia

Obowiązki:

  • praca na produkcji;
  • naklejanie etykiet;
  • układanie gotowych produktów na palety;

Wymagania:
  • doświadczenie w pracach magazynowych lub na produkcji;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • motywacja do pracy;
  • dokładność, skrupulatność;

Oferujemy:
  • umowa o pracę na warunkach holenderskich, na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie netto: 240.00 Euro / tydzień;
  • atrakcyjne premie;
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się pod przyciskiem APLIKUJ.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!