Elektryk, Specjalista ds. Montażu Światłowodów

Yabimo

Kielce

2016-11-23

YABIMO Sp. z o.o.

Yabimo prowadzi zaawansowane projekty rekrutacyjne oraz leasingowe w kraju i za granicą, jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod numerem 7999. Na potrzeby swoich projektów Yabimo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Reykjavik
Nr referencyjny: KR/022/2016

Obowiązki:

- Montaż i spawanie przewodów światłowodowych,

- wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników,

Wymagania:

- wykształcenie w kierunku: telekomunikacja, elektryka

- minimum 5-letnie udokumentowane doświadczenie przy pracach związanych z instalacją światłowodów

- certyfikaty potwierdzające kwalifikacje

- umiejętność obsługi spawarki światłowodowej

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach islandzkich,

- długoterminowy kontrakt,

- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych,

- pokrycie kosztów przelotu na Islandię,

- opiekę koordynatora.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys wysłany na adres
  • kopię certyfikatów oraz innych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

Kontakt tel. 570 199 988