Poszukiwany operator maszyny! Wysokie stawki, Poznań!

East Service

Poznań

2016-11-23

EAST SERVICE 13171 Dla Naszego klienta wiodącego producenta nawozów poszukujemy osób do prac produkcyjnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: 13171

Obowiązki:

Do zadań pracownika należy obsługa maszyny produkcyjnej, sortowanie produktów oraz opcjonalnie przewożenie komponentów za pomocą wózka widłowego.

Wymagania:

- doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych,
- mile widziane osoby z doświadczeniem jako operator maszyn i w kontroli procesów produkcyjnych,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
- umiejętności logicznego myślenia,
- odpowiedzialności w podchodzeniu do obowiązków,
- mile widziane doświadczenie przy produkcji.

Ze względu na charakter pracy mile widziani Panowie

Oferujemy:

- na okres próbny umowę zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę,
- pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie od 2700 zł brutto miesięcznie,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."