Magazynier/ka, darmowy dojazd, zarobki do 19 zł brutto!

East Service

Poznań

2016-11-23

Agencja pracy East Service (13171) poszukuje kandydatów do pracy na magazynach. Magazyny zlokalizowane są w Sadach pod Poznaniem.

Pracuj razem z nami w jednym z największych magazynów w Polsce!

Miejsce pracy: Sady
Nr referencyjny: 13171

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień

- pakowanie produktów

- rozkładanie produktów na półkach

- praca  ze skanerem

Wymagania:

-chęć do pracy

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- dodatkowy bonus świąteczny, wypłacany PRZED świętami!
- wynagrodzenie do 3200 zł brutto/h, + 1200 zł brutto bonusu świątecznego!
- posiłek regeneracyjny za symboliczną złotówkę!
- 2 zmiany: od 7.00 do 17.30 oraz od 17.30 do 4.00,
- praca 4 dni w tygodniu po 10 h!
- od razu umowa o pracę!

Firma organizuje DARMOWY transport na i z miejsca pracy z różnych miejscowości z terenu całej wielkopolski!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."