Pracownik biurowy

East Service

Poznań

2016-11-23

Agencja Pracy East Service (13171) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisku:
- Pracownik biurowy/Ankieter

Praca od zaraz do końca stycznia!

Nic nie sprzedajesz nic nie wciskasz!

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: 13171

Obowiązki:

- przeprowadzanie ankiet z osobami posiadającymi gospodarstwa rolne,
- wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:

- mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym,
- umiejętność obsługi komputera,
- znajomość poprawnej polszczyzny,
- miły ton głosu.

Oferujemy:

- pracę co najmniej do końca stycznia z możliwością przedłużenia projektu,
- umowę zlecenie,
- stawkę 9,30 netto/h, a po pierwszym miesiącu 10 zł!
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę na dwie zmiany: 7-14, 14-21 (możliwość dostosowania się do Twoich potrzeb!)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!