Pracownik Biurowy w Dziale Logistyki

East Service

Poznań

2016-11-23

East Service - jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (KRAZ 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznan
Nr referencyjny: 13171

Obowiązki:

- Przygotowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji zamówień,
- przygotowywanie raportów i zestawień,
- odpowiedzialność za obieg dokumentów,
- archiwizacja dokumentów,
- inne zlecone prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyczne),
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym MS Excel) oraz urządzeń biurowych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
- chęć do poszerzania swojej wiedzy.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- szkolenie wdrożeniowe, opiekę bezpośredniego przełożonego,
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- prace od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.30,
- dodatkowe benefity.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!