Trener

Małopolskie Centrum Profilaktyki

Bydgoszcz

2016-11-23

Małopolskie Centrum Profilaktyki poszukuje do współpracy:

Trener

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:

Przeprowadzenie trzydniowego szkolenia

Wymagania:

wykładowcę/trenera posiadającego wykształcenie wyższe w dziedzinie prawa, będącego
specjalistą w zakresie zamówień publicznych /pomocy publicznej, który w okresie ostatnich
trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy, to w tym okresie, przeprowadził co najmniej pięć szkoleń z danego zakresu.
W przypadku prowadzenia szkolenia przez więcej niż jednego wykładowcę/trenera pozostali
wykładowcy/trenerzy muszą również spełniać powyższy warunek.

Oferujemy:

Praca w prestiżowych projektach dla administracji publicznej

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" przez formularz kontaktowy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!