Trener Personalny

X FIT S.C.

Sława

2016-11-22

Nowo powstała siłownia w Sławie woj. Lubuskie poszukuje kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Trener personalny

Miejsce pracy: Sława
Region: Lubuskie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie treningów personalnych
  • opieka nad klientem na terenie siłowni (dbanie o bezpieczeństwo klubowiczów, tworzenie przyjaznej atmosfery, służenie pomocą),
  • dbanie o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń przez klienta, pomoc w układaniu planów dietetycznych,
  • sprzedaż treningów personalnych i suplementów diety,
  • reprezentowanie klubu na imprezach okolicznościowych,
  • stałe dbanie o sprzęt na siłowni i w klubie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych/trenera personalnego,
  • energiczność, zaangażowanie i gotowość do pracy,
  • wysoka kultura osobista oraz profesjonalne zachowanie wobec klientów,
  • znajomość planów dietetycznych lub zainteresowanie dietetyką, suplementacją,
  • doświadczenie w pracy instruktora/ trenera,
  • umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w środowisku młodych, sympatycznych, ambitnych ludzi,
  • niepowtarzalną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!