Specjalista ds. Obsługi Klienta

easyCALL.pl S.A.

Warszawa

2016-11-22

easyCALL.PL lider sektora telekomunikacyjnego oferującego nowoczesne i profesjonalne rozwiązania w dziedzinie połączeń internetowych i telefonicznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy (500m od PKP Włochy)
Numer referencyjny ogłoszenia: BOK 11/2016

Zakres obowiązków:
Kompleksowa telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów (infolinia przychodząca, udzielenie odpowiedzi na zapytania, obsługa reklamacji, weryfikacja techniczna, działania follow up, windykacja)
Przyjmowanie oraz dystrybucja zgłoszeń serwisowych (telefon/email/systemy wewnętrzne);
Diagnozowanie i analizowanie przyjętych technicznych zgłoszeń od klientów;
Rozwiązywanie problemów spowodowanych przez sprzęt lub oprogramowanie;

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie (techniczne lub informatyczne będzie dodatkowym atutem)
Biegła obsługa komputera w tym pakietu MS Office
Umiejętność łatwego i szybkiego przyswajania wiedzy
Dokładność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
Umiejętność kształtowania trwałych relacji z Klientami
Wysokie zdolności interpersonalne (komunikatywność) oraz odpowiedzialność - warunek konieczny
Orientacja na realizację zadań i osiąganie zamierzonych celów
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Prawo Jazdy kat B (czynne)

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premia)
Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych struktur

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego poprzez formularz kontaktowy

Jednocześnie prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.