Specjalista ds. księgowości

Międzynarodowa Firma

Warszawa

2016-11-22

Międzynarodowa Firma z branży profilaktyki zdrowia poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Wawer

Opis stanowiska

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego
  • kontrola dokumentów księgowych
  • wprowadzanie płatności do systemu bankowego
  • uzgadnianie rozrachunków oraz analiza kont księgowych
  • przygotowywanie zestawień i raportów
  • kontakt z działem księgowym w Centrali Firmy
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi (klienci, urzędy)
  • wsparcie przy sporządzaniu kalkulacji podatkowych i sprawozdań
  • wsparcie przy obsłudze audytu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie minimum 1 rok
  • co najmniej dobra znajomość j. rosyjskiego
    • mile widziane studia związane z rachunkowością
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • mile widziana znajomość programu WF-Mag
    • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
    • wysoka kultura osobista, bezkonfliktowość
    • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • konkurencyjne warunki finansowe
  • umowę o pracę
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!