Pracownik Magazynu - Niemcy

Selecta HR

Oberhausen, Monachium, Hamburg

2016-11-22

Dla naszego Klienta, dużej firmy z sektora spożywczego, poszukujemy wykwalifikowanych oraz niewykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy - Order Picker

Obowiązki:

- prace magazynowe związane z kompletacją zamówień

- praca ze scanerami kodów kreskowych

- obsługa sprzętu magazynowego

- przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (podstawowa)

- samodzielność w działaniu

- doświadczenie w pracy w magazynie (magazyny spożywcze będą rozpatrywane jako atut)

- znajomość obsługi komputera

- umiejętność pracy w zespole

- kandydaci z własnym środkiem transportu mile widziani

Oferta:

- wynagrodzenie 9,00 Euro/h brutto (gwarantowany pełen wymiar czasu pracy)

- plus 400 Euro miesięcznie kwoty wolnej od podatku

- łączna kwota netto 1464,25 Euro miesięcznie

- zakwaterowanie służbowe (płatne przez pracownika)

- dla osób z podstawowym niemieckim możliwy darmowy kurs doszkalający na koszt pracodawcy

- możliwość pracy w nadgodzinach

- niemiecka umowa o pracę

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!