Pracownik produkcji - stała praca w Bydgoszczy

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Bydgoszcz

2016-11-22

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stałą pracą w Bydgoszczy na stanowisku: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:
  • praca na hali produkcyjnej
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji
  • siła fizyczna
  • punktualność
  • dokładność
  • motywacja do pracy w systemie III-zmianowym IV-brygadowym

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • stabilna praca na długi okres czasu
  • praca na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy
  • jasne zasady współpracy.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!