Specjalista ds.AQL/Kontroler Jakości

Plus Kadra

Wrocław

2016-11-22

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. AQL/Kontroler Jakości.

OBOWIĄZKI:
- kontrola wzrokowa wyrobów na etapie produkcji zgodnie z planem kontroli,
- wykonywanie testów skróconych na poszczególnych wydziałach zgodnie z zaleceniami przełożonego,
- kontrola paneli podłogowych oraz innych produktów wykończeniowych,
- kalibracja i właściwe przygotowanie sprzętu pomiarowego,
- sporządzenie raportu z przeprowadzonych kontroli
- czynny udział w rozpatrywaniu reklamacji.

WYMAGANIA:

- wykształcenie minimum średnie – mile widziane techniczne lub chemiczne

- biegła obsługa komputera,

- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

- spostrzegawczość i dokładność,

- rozróżnianie barw,

-  gotowość do pracy w ruchu ciągłym,

- gotowość do pracy na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym

OFERUJEMY:

- pracę stałą,

- umowę o pracę,

- dodatek do wypłaty 500 zł brutto,

- możliwość zatrudnienia bezpośredniego po 6 msc.

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra
ul. Piłsudskiego 2, 50-049 Wrocław