Łódź - Specjalista ds. Sprzedaży Usług Biznesowych Orange

OTI Sp. z o.o.

Łódź

2016-12-03

TELL Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange. Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Biznesowych Orange

Miejsce pracy: Łódź

 Nr Ref.: Łódź

Główne zadania:

  • doradztwo w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych w firmach

  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa przekazanych portfeli

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych

  • przygotowywanie ofert biznesowych

  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

  • monitorowanie rynku

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę cywilnoprawną

  • bazy klientów

  • wsparcie sprzedażowe i techniczne

  • pomoc finansową w początkowym okresie współpracy, na rozwój własnej działalności

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne powiązane z osiąganymi wynikami

  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko Account Managera ze stałym wynagrodzeniem

  • cykl szkoleń produktowo – ofertowych

  • elastyczność i swobodę działania

Szukamy osób:

  • posiadających doświadczenie w sprzedaży oraz budowaniu relacji z klientami

  • mających wykształcenie min średnie

  • lubiących kontakty z klientem

  • przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania

  • zainteresowanych nowymi technologiami

  • mobilnych

    Naszą siłą są ludzie! Dołącz do nas!

    Więcej na stronie www.tell.pl

    Wyślij do nas swoje cv, klikając na poniższy link, który przekieruje Cię automatycznie na stronę eRecruiter: http://tinyurl.com/jk9zusb