ELEKTROMECHANIK PRZEMYSŁOWY 18 EUR-20 EUR brutto/h+ dodatki

Brasco S.C.

Rinteln

2016-11-22

Agencja Rekrutacyjna Brasco pilnie poszukuje kandydatow na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK PRZEMYSŁOWY

(serwis maszyn i urządzeń)

Miejsce pracy: Rinteln, Niemcy
Nr ref: EP/1116/GW

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji maszyn i urządzeń (automaty montażowe, maszyny pakujące )
  • Przegląd, naprawa i konserwacja maszyn
  • Usuwanie bieżących usterek
  • Czytanie (rozumienie) schematów elektrycznych
  • Przegląd i konserwacja obiektów produkcyjnych
  • Praca w podzespołach, zajmujących się montażem i demontażem instalacji elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk przemysłowy, elektryk urządzeń, elektromonter itp.)
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
  • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektroniki oraz pneumatyki
  • Mile widziana umiejętność programowania SPS
  • Zdolność do samodzielnej pracy, niezawodność
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do pracy na projektach międzynarodowych

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach (bezpośredni niemiecki pracodawca)
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18 EUR-20 EUR brutto/h+ dodatki
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres mailowy: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: EP/1116/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!