Kierowca C+E chłodnia ( NETTO: 2100 EUR- 2400 EUR ) Schweinfurt

Brasco S.C.

Schweinfurt

2016-11-22

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E, chłodnia

Miejsce pracy: Schweinfurt, Niemcy

Opis stanowiska:

  • praca na chłodni
  • trasy dalekie po Niemczech
  • trasy dzienne i nocne
  • zakwaterowanie w samochodzie
  • Praca w systemie 4/1

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w systemie 4/1
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne NETTO: 2100 EUR - 2400 EUR
  • niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne
  • pomoc w załatwieniu formalności

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. CE z wpisem 95
  • karta kierowcy;
  • doświadczenie na ciągniku siodłowym z naczepą typu chłodnia lub plandeka;
  • komunikatywna  znajomości języka niemieckiego- warunek konieczny
  • dbałość o czystość pojazdu i sprawy techniczne (spalanie, ciśnienie opon itp.);

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na adres: APLIKUJ. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: CE/1116/GW

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Email: APLIKUJ
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577