Key Account Manager / Handlowiec (branża reklamowa)

Look For Staff Pro

Grodzisk Mazowiecki

2016-11-25

Dla naszego Klienta – prężnie działającej drukarni z branży reklamy wielkoformatowej, wizualnej - poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy / KAM

Miejsce pracy: okolice Warszawy (płd-zach od Warszawy)

ZADANIA:

  • Nawiązywanie kontaktów z klientami;
  • Budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami;
  • Negocjacje handlowe i przygotowywanie ofert;
  • Dbanie o jakość ofert przesyłanych do klientów;
  • Komunikacja z działem produkcji.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży reklamy wizualnej;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami;
  • Zaangażowanie w realizację założonych celów, uczciwość, odpowiedzialność i operatywność;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji przez firmę LOOK FOR STAFF PRO (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99352 ofert pracy. Sprawdź!