Samodzielna Księgowa (K/M)

GBS Partners Sp. z o.o.

Małkowo

2016-11-22

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:

www.gbspartners.pl

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Lokalizacja: Małkowo (koło Żukowa)

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości i finansów
  • Bardzo dobra znajomość rozliczeń WDT/WNT/eksport/import
  • Umiejętność sporządzania deklaracji VAT-7, CIT-8
  • Znajomość sprawozdawczości GUS
  • Dobra znajomość języka angielskiego – umożliwiająca komunikację zarówno mailową jak
    i telefoniczną
  • Preferowana znajomość programu IFS – opcjonalnie systemy klasy ERP
  • Możliwość podjęcia pracy najpóźniej od początku stycznia 2017

Obowiązki:

  • Aktywny udział  w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Księgowanie dokumentów w obszarze zobowiązań, należności,
    księgi głównej i środków trwałych
  • Księgowanie amortyzacji, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Księgowanie delegacji, kart visa
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie NNW)
  • Przyjazna atmosfera pracy w gronie profesjonalistów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!