Regipsiarz - Francja

Flex HR

Chambrey

2016-11-22

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje kandydatów,
na stanowisko:

Regipsiarz

Miejsce pracy: Francja

ZADANIA:
•    Stawianie ścianek działowych typu doublage, "plaster miodu"
•    Montaż sufitów i ścian podwieszanych typu Armstrong
•    Szpachlowanie
•    Szlifowanie

WYMAGANIA:
•    Minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie w praca wykończeniowych
•    Umiejętność czytania planów oraz praktyczna znajomość rysunku technicznego
•    Zaangażowanie i motywacja do pracy,
•    Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:
•    Polską umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
•    Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
•    Dodatkowe premie za znajomość języka francuskiego
•    Atrakcyjne oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie (w złotówkach lub w euro)
•    Zakwaterowanie oraz liczne dodatki

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!