KOORDYNATOR DO SPRAW SPRZEDAŻY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA OBCEGO

Planika Sp. z o.o.

Brzoza

2016-11-22

Kim jesteśmy?

Planika Sp. Z o. o. to światowy lider branży biokominków, obecny na rynku od ponad 15 lat. Jesteśmy innowacyjną firmą o międzynarodowym zasięgu, posiadającą niezwykle rozwiniętą sieć dystrybucji: oddziały w Europie, USA, Rosji, w Indiach oraz partnerów i dystrybutorów na całym świecie.

Uczestniczymy we wszystkich najważniejszych targach designu: Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, Maison et Objet w Paryżu, 100% Design w Londynie, World Market w Las Vegas, Index w Dubaju.

By zapewnić naszym produktom wyjątkowość, nasza firma współpracuje ze światowej sławy autorytetami z dziedziny architektury i projektowania wnętrz.

Siedziba firmy znajduje się w Brzozie, zlokalizowanej 10 km od Bydgoszczy. Istnieje dogodna komunikacja dzięki sieci połączeń autobusowych i kolejowych, a przejazd samochodem zajmuje jedynie 15 min.

STANOWISKO: Koordynator do spraw sprzedaży znajomością języka obcego

Najważniejsze obowiązki:

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych (sprzedaż B2B)

-realizacja planów sprzedaży

-monitorowanie sytuacji rynkowej

-odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące produktów firmy

Czego oczekujemy:

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-znajomość drugiego języka obcego

-łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami

-orientacja na wyniki i determinacja w osiąganiu celów

-wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne

-gotowość do wyjazdów służbowych

-znajomość pakietu Microsoft Office

-prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

Pracę w międzynarodowej firmie gwarantującą wykorzystanie języków obcych, udział w interesujących projektach międzynarodowych, możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń i odbywania szkoleń.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.planikafires.pl

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!