Programista

Firma z branży IT

Warszawa

2016-11-22

Programista

Nr ref.: P2/2016

Opis stanowiska:

  • Do pracy w projekcie publiczno-prywatnym w obszarze edukacji poszukujemy specjalistów z zakresu .NET/C#.

Wymagania:

  • dobra znajomość technologii .NET/C#,
  • znajomość ASP.NET MVC,
  • doświadczenie w: Javascript, HTML, CSS
  • motywacja, inicjatywa, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.
  • znajomość WCF na platformie .NET

Mile widziane:

  • Angular oraz Telerik Kendo
  • doświadczenie w SCRUM
  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres

 e-mail:APLIKUJ w temacie wpisując nr ref: P2/2016

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99750 ofert pracy. Sprawdź!