Przedstawiciel handlowy

Pracodawca

Kielce

2016-11-22

Firma handlowa z siedzibą w Kielcach  poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska:
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • realizację celów sprzedażowych u obsługiwanych klientów detalicznych i hurtowych na przydzielonym terenie,
  • systematyczny kontakt z klientem
  • rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów
  • zbieranie zamówień od klientów na oferowane produktów
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
  • dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów
  • Doświadczenie w sprzedaży mile widziana
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy :
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • stałe zatrudnienie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres email: APLIKUJ
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!