Elektryk

JOBS

Czarna Woda

2016-11-22

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego poszukuje osobę na stanowisko:

Elektryk

Region wykonywanej pracy: Czarna Woda (pomorskie)
Nr referencyjny: elektryk/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bieżącej pracy maszyn,
  • usuwanie usterek i awarii,
  • dokonywanie napraw w zakresie mechanicznym i elektrycznym,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,
  • gromadzenie danych o awariach i ich analiza oraz określanie przyczyn.

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe jako elektryk,
  • Umiejętności naprawy zautomatyzowanych maszyn,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpłatny dowóz od strony Starogardu Gdańskiego i Czerska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Steico Spółka z o.o.

ul. Mickiewicza 10

83-262 Czarna Woda

lub za pomocą Aplikuj teraz