Referent ds. rekrutacji

Karabela-CK Sp. z o.o.

Kielce

2016-11-22

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizującą się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

W związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko:

REFERENTA DS. REKRUTACJI

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

- prowadzenie projektów rekrutacyjnych dla Klientów Spółki (praca tymczasowa, outsourcing usług ochrony i sprzątania)
- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
- aktywne wyszukiwanie kandydatów na rynku pracy
- udział w spotkaniach z kandydatami
- kontakt telefoniczny i bezpośredni z kandydatami
- reprezentowanie Spółki na targach i giełdach pracy

Wymagania
- zainteresowanie obszarem rekrutacji
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy własnej
- poprawna wymowa
- wielozadaniowość
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Zakładzie Pracy Chronionej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres APLIKUJ z zaznaczeniem w tytule maila „referent ds. rekrutacji - Kielce”
bądź kontakt telefoniczny 41 341 20 30

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99672 ofert pracy. Sprawdź!