MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Magdeburg, Berlin, Dresden

2016-11-22

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: MGsolutions Sp. z o. o.) - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Skawińskiej 13/5, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru: 9466, specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Miejsce pracy: Magdeburg, Berlin, Dresno
Nr referencyjny: KOM/OS/N

Obowiązki:

  • Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy systemu „pick-by-voice”
  • Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych
  • Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu

Wymagania:

  • Komunikatywne znajomość języka niemieckiego
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym akumulatorowym niskiego składowania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność, dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas określony (docelowo dłuższa współpraca)
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
  • Stawka godzinowa 8,50 Euro brutto/h + premia za ponadnormatywną wydajność w pracy
  • Miesięczne zarobki na poziomie 1.050 – 1.500 Euro miesięcznie na rękę (w zależności od wydajności i doświadczenia)
  • Zakwaterowanie organizowane i dofinansowywane przez Pracodawcę na terenie miasta Magdeburg (dla Pracowników z wysoką wydajnością zakwaterowanie całkowicie darmowe)
  • Praca w systemie 3-zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna)
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych (23:00 – 6:00) - 25% dodatku do stawki zaszeregowania
  • Możliwa praca w weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MGcentral Justyna Gąsiorowska dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów MGcentral Justyna Gąsiorowska w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” na adres e-mail.

W tytule wiadomości prosimy podawać Nr ref. KOM/OS/N

Bądź na bieżąco! Śledź nas na Facebooku:
www.facebook.com/MGsolutionsapt

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r.
o ochronie  danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).