Biuro Obsługi Klienta na projekcie Automotive

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Olsztyn

2016-11-22

Transcom WorldWide Poland międzynarodowa firma specjalizująca się w obsłudze klienta poszukuje do swojego Oddziału w Olsztynie kandydata na stanowisko: Konsultant Infolinii marki BMW

Miejsce pracy: Transcom

Obowiązki:

- wykonywanie połączeń wychodzących oraz obsługa połączeń przychodzących od Klientów

- dbanie o pozytywne relacje z Klientem

- wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa poczty elektronicznej

- aktualizacja baz danych klientów

Wymagania:

- interesujesz sie motoryzacją

- znasz j.angielski w stopniu komunikatywnym

- lubisz wyzwania i pracę z ludźmi

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (z bogatym zapleczem socjalnym)

- profesjonalne szkolenie

- możliwość awansu

- stałą i pewną pracę

- dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę w Luxmed