SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG (MASZYNY BUDOWLANE)

Albedo HR

Wrocław

2016-11-25

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778,

dla swojego Klienta, firmy z branży maszyn budowlanych
poszukuje pilnie kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie
Nr referencyjny: SP.USLUG

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów dla wypożyczalni i serwisu
  • Oferowanie usług serwisu i wypożyczalni maszyn budowlanych
  • Zarządzanie flotą wypożyczalni
  • Realizacja planów budżetowych
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość maszyn budowlanych i ich zastosowania
  • Czynne prawo jazdy kat. B (praca jest mobilna)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Outlook)

Mile widziane:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym, budowlanym lub logistycznym
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność obsługi programów iScala, CoMoTel, CRM
  • Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie pracy w podobnej branży

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Stałe zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole ze spokojną atmosferą
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie za wyniki

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV na adres: APLIKUJ, w tytule maila wpisując: SP.USLUG

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!