PROJEKTANTA/GRAFIKA ODZIEŻY DZIECIĘCEJ

E PLUS M SP. Z O.O.

Łoziska

2016-11-22

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w Łoziskach k. Warszawy
poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łoziska k. Warszawy
Nr referencyjny: projektant/grafik

Opis stanowiska:

  • tworzenie projektów odzieży dziecięcej, niemowlęcej i dla dorosłych
  • wybór tkanin i grafik do kolekcji
  • tworzenie projektów wszywek, etykiet, pudełek, opakowań, display, layoutów
  • tworzenie artworków z pełnym opisem technicznym produktu
  • opracowywanie graficzne nadruku z identyfikacją kolorów
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • monitoring rynku odzieżowego i analiza tendencji w modzie dziecięcej
  • kontrola merytoryczna na każdym etapie produkcji
  • przygotowanie nowych idei do nowych kolekcji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • biegła znajomość programów graficznych tj. Illustrator, Adobe Photoshop
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży odzieżowej, w szczególności dziecięcej
  • znajomość pantonów kolorystycznych TPX oraz C
  • kreatywność w zakresie tworzenia nowoczesnego wzornictwa i grafiki
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i wielozadaniowość
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

Praca na miejscu w firmie. Mile widziani absolwenci.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zaawansowane narzędzia do organizacji pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • możliwości awansu i rozwoju zawodowego

CV prosimy kierować na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem w temacie projektant/grafik

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!